пн-пт 9-18, сб-вс 10-16

Декоративні фонтани

Відсортовано по:
Прикріпити файл(и),ескіз(и)
Додано:

В середньому оцінка займає 2-3 години.

Дякую! Запит успішно відправлено.
або
Чому з нами легко облаштувати сад?
 • Поэтапная оплата 50% при заказе + 50% при доставке.
  Минимальный заказ от 1 шт.
 • Гарантия надежности. Без сюрпризов;
  Внимательно следим за отсутствием брака, качествам материала, соответствию экологическим и техническим нормам продукции.
 • Экологичные материалы;
  Внимательно следим за отсутствием брака, качествам материала, соответствию экологическим и техническим нормам продукции.
 • Получаете то что заказывали;
  Каждая позиция соответствует описанию, проверяется на соответствие фото и ценам. Никаких сюрпризов при доставке.
 • Экономия бюджета.
  Акции, спецпредложения и покупка в наборах сэкономит до 15% вашего бюджета.

Декоративні фонтани - вишуканий стиль вашого будинку

Ще кілька років тому наші заміські будинки служили виключно практичним цілям - городом, сад з фруктовими деревами, кущі малини або смородини. Ми приїжджали, висаджували, після цього збирали урожай. Однак зараз для українців будинок за містом - це головне місце відпочинку після повсякденної міської метушні. Тому на заміських ділянках стали створюватися оригінальні інтер'єри - для естетичної насолоди і комфортного відпочинку.

Тому купити фонтан для дачі- одне з привабливих рішень для декорування заміського ділянки. Широке різноманітність моделей допоможе вибрати відповідну на ваш смак модель.

Конструктивні особливості

Ще кілька років тому наше практичне використання будинку за містом залежало не тільки від особливостей життя. Тоді ще не було таких технологій, які б допомогли з великою комфортному і доступністю встановити який-небудь елемент декору. Наприклад, для того щоб купити фонтан в Україні, необхідно було заздалегідь обмірковувати прокладку складну трубопровідну систему. Заняття було не з дешевих і неймовірно клопітка. Інша справа сучасні фонтани - ніякої трубопровідної мережі, монтаж простий і зрозумілий.

Єдине, що потрібно при установці сучасних фонтанів, це водний резервуар і працездатний електричний насос. Якщо поблизу с заміським ділянкою є водойма, то проблем виникнути не повинно. При відсутності поблизу ставка, таким резервуаром може бути штучний басейн. Однак тут необхідно враховувати розмірні характеристики самого атрибута - скільки води йому необхідно за один цикл фонтанування. Принцип такий, що фонтан повинен постійно циркулювати необхідну кількість води.

У конструктивному плані фонтани для саду обладнуються одним з типів насосів:

Мініатюрні моделі

Все описане вище відноситься до установки подібних елементів декору в великих заміських ділянках, де є всі основні для цього умови. Головне умови - готівковий водойму. Міні-моделі встановлюються на тих ділянках, де немає особистого ставка. Однак такі невеликі різновиди нічим не гірше за своїми естетичними властивостями, ніж великі моделі.

Сьогодні мініатюрні фонтани садові купити можна в різних формах:

Головна конструктивна особливості подібних міні-моделей - це відсутність необхідності в додатковому басейні. У них уже передбачені спеціальні насоси і необхідний водний резервуар.

Різноманітна естетика

Технічні особливості монтажу - це другорядний план. Вибираючи декоративний фонтан, купити хочеться модель в ідеальних естетичних формах і з красивим водним малюнком. Тому варто звернути увагу на моделі, де передбачено якомога більше всіляких насадок і розпилювачів. За допомогою таких допоміжних аксесуарів створюються чудові водні малюнки: пірамідальні форми води, плюмажі, які постійно вирують і пристрасно шиплять, насадки для прийняття водою форм букетів, куполів, пісочного годинника. Варіантів - безліч.

Де розмістити фонтан

Купити фонтан для дачі слід з попереднім узгодженням місця для його установки. Не рекомендується розміщувати їх біля дерев. Це призведе до того, що постійно обсипається листя буде засмічувати воду. З плином часу розростаються коріння дерев можуть пошкодити конструкцію.

Щоб правильно купити фонтан в Києві, слід вибирати такі моделі, які можна компактно розмістити в тіні. Сонячне випромінювання не буде приємним другом для вашого атрибута.