пн-пт 9-18, сб-вс 10-16

Кування

Слайд 1
Слайд 1
19500 грн
Слайд 2
Слайд 2
19500 грн
Слайд 3
Слайд 3
19500 грн
На допомогу садівникові
Чому з нами легко облаштувати сад?
 • Поэтапная оплата 50% при заказе + 50% при доставке.
  Минимальный заказ от 1 шт.
 • Гарантия надежности. Без сюрпризов;
  Внимательно следим за отсутствием брака, качествам материала, соответствию экологическим и техническим нормам продукции.
 • Экологичные материалы;
  Внимательно следим за отсутствием брака, качествам материала, соответствию экологическим и техническим нормам продукции.
 • Получаете то что заказывали;
  Каждая позиция соответствует описанию, проверяется на соответствие фото и ценам. Никаких сюрпризов при доставке.
 • Экономия бюджета.
  Акции, спецпредложения и покупка в наборах сэкономит до 15% вашего бюджета.

Ковані вироби – витонченість і довговічність

Декорування будь-якого приміщення або вуличного ділянки має завжди дотримуватися два правила: оригінальність дизайну і гідності технічні. Ми часто любимо непотрібні дрібнички як привабливий декору. Однак коли два критерії ідеально поєднані разом, у нас з’являється відчуття, що гроші витрачені не можна.

Вибираючи для свого будинку або саду ковані вироби, купити можна масу моделей, які стануть якісним варіантом оформлення інтер’єру. Отже, який же асортимент нам пропонують сучасні інтернет-магазини?

Різновиди кованих виробів

Сучасні технології набагато удосконалилися, а тому потреби нашого повсякденного життя майстра кування задовольняють на сто відсотків. Ось кілька різновидів для практичного застосування:

Як бачимо, різноманітність моделей в плані кованих виробів незліченна безліч. Перераховані варіанти – це далеко не повний список. Сучасні майстри роблять ковані вироби в Україні під замовлення.

Переваги виробів з кування

На противагу дерев’яним або пластмасовим атрибутам ландшафту або інтер’єру пропоновані варіанти кування практичні, стійкі до різних факторів, в кінці кінців – більш довговічні. Тим більше що на ковані вироби ціна в багатьох випадках набагато нижче, ніж на альтернативні атрибути з дорогої деревини або пластику.

Отже, перерахуємо основні переваги кованих атрибутів:

Можливі недоліки

Багато скептиків говорять про деякі недоліки, через які купити ковані вироби в Україні – мало сенсу. Звичайно, є очевидні факти. Металеві конструкції в будь-якому випадку піддаються процесу іржавіння. Згодом кований ліхтар або будь-яка кована підставка для дров, наприклад, буде втрачати свою первісну свіжість. Однак кілька простих щорічних маніпуляцій допоможуть запобігти такі процеси. Ми вже говорили про акрилових фарбах. До багатьох фарби додаються спеціальні розчини, службовці одночасно антикорозійним покриттям. Головне не лінуватися і проводити необхідні «процедури» вчасно. І ніяка іржа не зможе зіпсувати вам багаторічна насолоду, наприклад, кованої сходами.

Таким чином, вироби художнього кування – відмінний у всіх планах варіант для оформлення інтер’єру будинку, заміських дач і вуличного ландшафту. Невеликі недоліки легко усуваються, а цілий ряд переваг говорить про повну відповідність подібних виробів з нормами якості, стилю і практичності використання.