пн-пт 9-18, сб-вс 10-16

Садові фігурки

Відсортовано по:
Прикріпити файл(и),ескіз(и)
Додано:

В середньому оцінка займає 2-3 години.

Дякую! Запит успішно відправлено.
або
Чому з нами легко облаштувати сад?
 • Поэтапная оплата 50% при заказе + 50% при доставке.
  Минимальный заказ от 1 шт.
 • Гарантия надежности. Без сюрпризов;
  Внимательно следим за отсутствием брака, качествам материала, соответствию экологическим и техническим нормам продукции.
 • Экологичные материалы;
  Внимательно следим за отсутствием брака, качествам материала, соответствию экологическим и техническим нормам продукции.
 • Получаете то что заказывали;
  Каждая позиция соответствует описанию, проверяется на соответствие фото и ценам. Никаких сюрпризов при доставке.
 • Экономия бюджета.
  Акции, спецпредложения и покупка в наборах сэкономит до 15% вашего бюджета.

Садові фігурки –

оригінальний дизайн заміського ділянки

Пройшли ті часи, коли на дачі ми тільки те й робили що працювали – город, збирання фруктового врожаю і т.д. Для українців заміський будинок – місце відпочинку від важкої міської повсякденності, де все має бути ідеально, вишукано, головне – оригінально. Тому на сучасні садові ділянки часто встановлюються елементи інтер’єру – альтанки, гойдалки, скульптури. Однак останнім часом основна мета українських власників садів – купити садові фігурки. Такі декоративні елементи легко приховують готівку недоліки ділянки і підкреслюють особливі риси.

Матеріали виготовлення

У цьому питанні фантазія майстрів не має меж. Хоча останнім часом отримали особливу популярність моделі з полистоуна. Купити садові фігурки недорого можна також з дерева, пластика, гіпсу, металу або каменю. Найголовніше тут враховувати необхідні вимоги до будь-якої моделі – стійкість до погодних змін.

Полистоун набув популярності через свою дешевизну, так як є штучним камінню. Фігурки з цього матеріалу довговічні, стійкі до температурних перепадів. Непогані варіанти з деревини, однак тут необхідно дотримуватися експлуатаційні вимоги. Кожен сезон деревні фігурки для дачі доцільно змащувати спеціальним складом.

Функціональність садових фігурок

Крім естетичної функції, подібні прикраси можуть виконувати виключно практичну роль на ділянці:

Наприклад, на вашій ділянці дуже недоречно виглядає на видному місці трубопровідна розв’язка або подібний неестетичний елемент. Такий недолік легко ховається за допомогою садового гномика. Інтернет-магазин садових фігурок пропонує десятки варіантів елегантних чапель, яких можна розмістити на заболоченій місцевості і приховати цей безсторонній елемент ландшафту. У великих рунистих заростях зазвичай розміщуються мініатюрні фонтанчики. А в тіні дерев українські садівники часто розміщують невеликі модельки грибів.

Розташовані навпаки в більш привабливих місцях, садові фігурки для дачі підкреслять саме це місце на ділянці і відвернути увагу від більш проблемних місць. Популярні невеликі лавки, на яких сидять неймовірно реалістичні герої казок. Такий казковий персонаж моментально привертає увагу гостей будинку, а особливо – маленьких діток. Невеликі фігури тварин, комах або чоловічків, заховані в кущах, мимоволі викликатимуть інтерес.

Доцільніше розміщувати фігурки в місцях, призначених для відпочинку. Увага буде сконцентровано тільки на цих комфортних для ока ділянках, а недоліки стануть абсолютно непомітними.

стильові особливості фігурок

Придбати садові фігурки недорого і здійснити справжню інтер’єрну революцію на своїй ділянці – ось мрія майже кожного українця. Дизайнери радять підбирати подібні атрибути інтер’єру з урахуванням загальної стильової композиції саду.

Отже, розглянемо кілька композиційних стильових варіантів:

Садові фігурки з гіпсу купуються і для неформальних стилів – для так званого творчого безладу, де людині комфортно серед всіляких елементів, на перший погляд не пов’язаних один з одним.