пн-пт 9-18, сб-вс 10-16

Млини для саду

Слайд 1
Слайд 1
19500 грн
Слайд 2
Слайд 2
19500 грн
Слайд 3
Слайд 3
19500 грн
На допомогу садівникові
Чому з нами легко облаштувати сад?
 • Поэтапная оплата 50% при заказе + 50% при доставке.
  Минимальный заказ от 1 шт.
 • Гарантия надежности. Без сюрпризов;
  Внимательно следим за отсутствием брака, качествам материала, соответствию экологическим и техническим нормам продукции.
 • Экологичные материалы;
  Внимательно следим за отсутствием брака, качествам материала, соответствию экологическим и техническим нормам продукции.
 • Получаете то что заказывали;
  Каждая позиция соответствует описанию, проверяется на соответствие фото и ценам. Никаких сюрпризов при доставке.
 • Экономия бюджета.
  Акции, спецпредложения и покупка в наборах сэкономит до 15% вашего бюджета.

Млин для саду:

оновлюємо інтер'єр до невпізнання

Сучасні власники дач використовують для декорації ділянок квіткові клумби, зелені газони. Для відпочинку встановлюють гойдалки або конструюють альтанки. Однак все більше українців переймають досвід європейських сіл, в яких виступає млин декоративна для саду як основний елемент інтер'єру.

Такий атрибут стає «цвяхом» декоративного ландшафту заміського будинку, а інтер'єр в цілому стане більш стильним.

Класична садові млин

Призначення такого інтер'єрного елемента - це, звичайно ж, прикраса садового ландшафту. Однак сучасні моделі відрізняються досить-таки більшою розмаїтістю. І в залежності від функціональності садові млини можуть виконувати, скажімо так, прикладну роль.

Стандартні невеликі і компактні моделі найчастіше використовуються, щоб прикрити дефекти садової ділянки. Наприклад, посеред зеленого газону або квіткової клумби недоречно виступає каналізаційний люк або ж вентиль від газової або водної труби. Все це псує загальне враження від естетики ландшафту, а тому декоративна садова млин стане відмінним варіантом приховати ці недоліки. Зазвичай розміри подібних конструкцій не перевищують півтора метрів.

Кілька інших модельних варіантів

Але є моделі, які своїми габаритами можуть приховати навіть вуличний туалет. Найпоширеніші варіанти таких споруд - це дерев'яні млини для саду. Для них знайдеться «робота» на садовій ділянці:

Цікава своїми естетичними особливостями ще один різновид - водяна. Однак її використання, звичайно ж, обмежена. Таку модель доцільніше купувати тільки для штучних водойм, розташованих на ділянці. Переглядаючи декоративні млини для саду на фото, можна переконатися в одному - водяні моделі виглядають ефектно і стильно.

Реальне застосування декоративного атрибуту

Ми вже відзначили, що найчастіше подібні елемент ландшафтного інтер'єру виготовляється з дерева. Погодьтеся, що дерев'яний млин для саду купити краще в натуральних матеріалах, які органічно будуть виглядати з навколишнім природним інтер'єром. Однак потрібно обов'язково враховувати кожну деталь, щоб такий атрибут вписався якомога природніше.

Найоптимальнішим варіантом є установка дерев'яних моделей на зеленому газоні. Якщо загальний ландшафт ніяк не хоче прийняти в свої ряди дерев'яний млин, то в такому випадку можна встановити модель в кутку ділянки. У сучасних декораторів це називається пейзажним стилем, коли, здавалося б, жоден з елементів інтер'єру не поєднується один з одним. Переглянувши на садові млини фото, можна побачити на деяких ділянках спеціально зістарені моделі. Робиться це для того, щоб вона здавалася покинутою.

Дизайнерські особливості

Дуже частий гість на заміських ділянках - це млини, виконані в Українському стилі. За допомогою такого атрибута оформляється ціла ландшафтна композиція: біля головного дерев'яного атрибута додатково розмістити декоративну віз, колесо від цього воза. Ще один варіант - купити садову декоративну млин в формі Українського казкового будиночка. Особливо це сподобається маленьким діткам, яким можна буде вечорами читати народні казки.

Також можна використовувати моделі в стилі кантрі. Це зазвичай композиції в американському стилі: вітряні млини, лякало, старий колодязь. Ще одна непогана різновид - моделі в східному стилі. Такі інтер'єри можуть прекрасно підійти для цінителів східних медитацій.

Варіантів оформлення заміського ландшафту, як ми бачимо, маса. Головне - проявити фантазію і винахідливість.