Тепла розкіш садових альтанок

Одним з найпопулярніших і функціональних деталей садового інтер'єру є садові альтанки з дерева. Вже протягом кількох століть це прикраса садового декору служить чудовим притулком від палючих сонячних променів, дощових крапель, тут можна в тиші і затишку усамітнитися за чашкою чаю з улюбленою книжкою, провести романтичні вечори та галасливі посиденьки з друзями. У цьому єднанні з природою, в оточенні пташок птахів і стрекотіння цвіркунів, на чистому повітрі проведення часу в альтанці в саду перетворюється в справжній, повноцінний відпочинок. Якщо раніше використовувалися звичайні легкі споруди, які служили тільки звичайними захисними засобами від поганих природних умов або жаркого сонця у саду, то сьогодні садові альтанки з дерева перетворюються на справжні витвори мистецтва.

Садові альтанки купити для заміського будинку

Самими справжніми мініатюрними творами мистецтва архітектури є альтанки садові, адже вони підбираються не тільки в повному поєднанні з ландшафтним дизайном, але стають справжньою «візитною карткою» будинку, по якій гості та запрошені запам'ятовують ваш будинок. Це підкреслює важливість правильного вибору «своєї» індивідуальної будови.

Садові намети, альтанки необхідно придбати, виходячи з наступних параметрів:

- При виборі необхідно враховувати особливості ландшафтного дизайну, архітектури навколишніх будівель, заміського будинку
- Стиль оформлення повинен не тільки виходити з побажань, бачень замовника, але і загальної стилістичної спрямованості будинку
- Необхідно чітко визначитися з вибором, видом садової альтанки, використовуваним матеріалом, яку функціональну роль вона буде виконувати, які предмети інтер'єру в ній будуть розташовані. Що це для вас: відкрита площадка з диваном і квітами для релаксу і приємного відпочинку або майданчик з кам'яною піччю, чи обіднім столом?
- Садові альтанки ціни залежать саме від складності виконання, незвичайності дизайну та наповнення споруди. Необхідно розуміти, чим чіткіше ви бачите ваші садові намети, альтанки, тим точніше компанією-виробником буде виконано замовлення.
Замовники можуть вибрати з запропонованих варіантів будівель, так і запропонувати власний креслення, виходячи з особливостей архітектури свого заміського ділянки. Загальна дизайнерська стилістика витримується в поєднанні з будинком, прибудинковими будівлями, оформленням ландшафту.

садова Альтанка купити за індивідуальним замовленням

Як вже було сказано, функціональну роль садові альтанки можуть виконувати різну, це і є основним правилом при виборі «наповнення» самої споруди.

Сьогодні найпопулярнішими предметами декору в альтанках є:

• Наявність кам'яної печі. Такі садові альтанки в Києві є найбільш популярними, так як крім основної функції – укриття від негоди, вони є справжньою «кухнею-їдальні» на відкритому повітрі. Ці альтанки допомагають у приготуванні їжі на вогні на природі, при цьому насолоджуючись приготованою їжею тут же, за обіднім столом. У таких альтанках використовують тільки натуральну камінь і деревину, які виглядають оригінально і вишукано, доповнюючи один одного.
• Плетені меблі з численними м'якими подушками створюють неповторний затишок і теплоту вашої альтанці, привносячи в ваш відпочинок нотки домашньої розкоші.
• Декор садовими ліхтариками, ненав'язливим освітленням не тільки допомагає зберегти теплу і приємну атмосферу в садовому будівництві, але завдяки м'якому світлу вишукано доповнюють навколишню атмосферу. Ще на етапі будівництва необхідно задуматися про особливості висвітлення альтанки можуть бути використані великі люстри, лампи, численні підвісні світильники – це залежить не тільки від бюджетної політики, але з загального призначення споруди.
• Будівництво барної стійки. Такі альтанки є оптимальним варіантом для любителів вечірок на відкритому повітрі, посиденьок з друзями.
• велика Кількість м'яких меблів, каміна, чайного або журнального столиків. Якщо ви задумалися купити садову альтанку недорого саме закритого типу, то її можна обладнати як повноцінну кімнату для релаксу, адже вона буде не тільки ховати від несприятливих природних умов для приємних времяпровождений, але буде зігрівати в холодну пору року.
• Наявність численних квітів. Прикрасити навколишній простір альтанки, так і внутрішнє оздоблення можна улюбленими квітами, а альтанки закритого типу можна перетворити на справжні зимові закриті сади.
Поєднання природних матеріалів альтанки з теплими відтінками меблів, м'якого освітлення, прекрасних квітів допомагає досягти не тільки загальної гармонії будови, але і єдиної цілісності всіх елементів декору. Садові альтанки купити Київ ми пропонуємо вам придбати в нашій компанії за оптимальною ціною відмінної якості!