Хочете знати що таке каркасні будинки під ключ? Відмінно!

Можете уявити, що у Вас є власний каркасний дерев'яний будинок в Києві! Цей будинок відповідає вашим найвибагливішим запитам, він зроблений з екологічно чистого дерева, правильно оброблений, вам в ньому добре, комфортно і затишно. Це каркасний будинок під ключ зроблений для вас і вашої родини. У вашому домі все зроблено згідно ваших бажань і рекомендацій, все знаходиться на своїх місцях, це зручно, практично і ще залишилося достатньо вільного місця. При цьому ціна на каркасний будинок цілком доступна, якщо порівнювати з вартістю квартири, то за ті ж гроші у вас буде побудований каркасний будинок під ключ, зроблена внутрішня обробка, розставлені меблі та побутова техніка і ще залишаться гроші на хороший відпустку в теплі країни з Вашою родиною.

Дізнатися яка ціна на каркасний будинок (068) 386-41-19

Як вам така пропозиція на каркасний будинок і його ціна? Вірите ви в це чи ні, але це правда. Каркасні дерев'яні будинки в Києві з кожним роком знаходять все більше своїх господарів. Наші люди почали рахувати власні гроші, з прагматичної точки зору дивляться на життя, і все частіше намагаються вкладати кошти в заміське житло, чисте повітря і повну незалежність від комунальних служб, Жеків, обіцянок політиків, «пакращення житТя», настирливих сусідів і не особливо приємно пахнуть парадних.

Дозвольте собі заміський каркасний будинок під ключ! Що може бути краще відокремленого, екологічно чистого куточка на власній земельній ділянці? Тут єдиний господар це Ви — власник і власник.

Зробити попередній прорахунок на каркасні дерев'яні будинки

Ми будуємо каркасні будинки під ключ вже 7 років з 2006 року, в рік за сезон: весна — літо — осінь, ми в середньому будуємо 3-4 будинку з повною внутрішньою і зовнішньою обробкою будинку. Будівництво самого будинку в середньому триває 4-8 тижнів, в залежності від площі будинку та індивідуальних особливостей, під кожного господаря. Внутрішня (наприклад обшивка будинку вагонкою) і зовнішня обробка займає ще 2-3 тижні.
тобто, якщо ваш майбутній будинок буде до 120 кв метрів, то його будівництво разом з оздобленням складе 6 тижнів. Ціна на каркасний будинок, прораховується індивідуально в кожному окремому випадку може бути різною, на це впливає дуже багато факторів. У будь-якому випадку, вартість власного будинку, буде значно дешевше комунальної ОСББ квартири.

Замовити будівництво каркасного будинку під ключ, можна за телефоном (068) 386-41-19 Телефонуйте!