Хочете знати про дерев'яні будинки ціни? Або думаєте про те - що б його побудувати?

Уявіть собі Ваш власний дерев'яний будинок ...

Ви сидите у великому розкішному кріслі, на підлозі або на дивані, з вами ваша дружина (чоловік) поруч діти. Ви Читаєте пресу або дивіться на екран плазмового монітора, у вас в будинку тепло і затишно. Працює мікроклімат, повітря насичене киснем, навколо вас душевний настрій і абсолютний спокій - це ваш власний дерев'яний будинок, ваша фортеця і ваше сімейне вогнище ... Немає різниці, за вікном спекотне літо, золота осінь, морозна зима або вітряна, прохолодна весна - в Вашому домі завжди стабільна температура, повний затишок і комфорт!

Замовити або купити дерев'яний будинок, можна за телефоном (068) 386-41-19

У Своєму домі - Вам добре відпочивати, легко працювати, приємно займатися спортом, грати з дітьми, насолоджуватися життям і відчувати кожен подих матінки природи. Природа дарує нам найкращі матеріали, найцінніше що у неї є, для здорового життя і гармонії зі світом.

Який він, Ваш будинок? З якого матеріалу він полягає? Яка його планування?

Що знаходиться на першому поверсі, що на другому? Куди дивляться його вікна?

Наскільки Вам в ньому добре і комфортно? Чи є у Вас лазня - сауна?

У Вашому будинку, стіни обшиті вагонкою, підлогу викладено з дерева, ви відчуваєте запах сухого лісу, приємний тонкий смак дерева і неповторний затишок природних елементів. Повний блаженство!

Що може бути краще відчуття власності, затишку, комфорту і впевненості в завтрашньому дні?

Власний дім відкриває величезні можливості!

>> ">Подати заявку для прорахунку ціни на дерев'яний будинок >>>

Для Вас ми можемо реалізувати практично будь-які будівельні та оздоблювальні рішення, побудувати будинок по вашому проекту, згідно ваших побажань, з екологічно чистих, натуральних матеріалів, за 3 місяці, повністю під ключ!

Вам це цікаво? Дереянние будинку з бруса або каркасні дерев'яні будинки?

Тоді все дуже просто: зустрічаємося, стверджуємо проект, виїжджаємо на місце будівництва, укладаємо договір і починаємо будівництво дерев'яного будинку під ключ.

Обіцяємо зробити все згідно Ваших побажань, за затвердженим проектом, в призначений термін! Відповідно до встановленої кошторису, без будь-яких змін і доповнень.

Ви отримаєте свій будинок під ключ, абсолютно чистим, прибраним, все буде зроблено так як обумовлено в договорі. Все що вам потрібно - це в'їхати в нього, правильно розставити свої меблі і отримувати задоволення від життя. (Якщо потрібно буде, то допоможемо і з меблями теж).

100% гарантії, екологічно чиста сировина!

Натуральний товар, дерево з Закарпатського, Житомирського та Рівненського лісу (сосна, дуб, липа, смерека).

якісний товар, оброблений на обладнанні Вайнінк (Німеччина)

природна сировина, тільки натуральна тканина)

Ми займаємося будівництвом дерев'яних будинків з 2007 року, в середньому за рік будуємо під ключ 3-5 будинки, в залежності від складності та квадратних метрів замовляються будинків.

На сьогоднішній день, будівництво дерев'яних будинків в Україні з кожним роком збільшується на 20-25%.