Дачні альтанки

Надійні дачні альтанки для вашого саду

Сучасні дачні альтанки в Києві користуються великим попитом у інтернет магазині «Дакора» серед малих архітектурних і дизайнерських форм, при облаштуванні сучасного саду.

дачні Альтанки - знаходять своє застосування, набагато частіше будь-яких інших будівель, призначених для сімейного відпочинку. Зроблені з натурального дерева, в основному із сосни, вони витончені, міцні і надійні. Покриваються водними лаками і фарбами Українського виробництва, або Фінськими лаками Tikkurila.

З кожним роком популярність дерев'яних дачних альтанок постійно збільшується. Якщо пару років тому на сайті «Дакора» було всього декілька дачних альтанок з дерева, то сьогодні їх вже близько ста одиниць, з різними комплектаціями та поєднаннями матеріалів, в тому числі дерево, метал, текстиль. Все натуральне, все екологічно чисте.

Хто купує альтанки?

За своєю природою дачна альтанка служить своєрідним атрибутом заможності господарів. Як відомо, на останні гроші купують такі подібні прикраси для дачі та саду.

Також альтанка захищає нас від жарких сонячних променів і дощової погоди. Дачні альтанки є певним символом успішності – для власників заміських будинків і дачних ділянок.

У своєму дачному міні будинку - ви можете насолоджуватися читанням книги, пити зелений чай або ароматну каву. А також грати в настільні ігри, зустрічати гостей, приймати їжу на свіжому повітрі або готувати барбекю. При цьому будинок у вас залишається чистим, а гості ситими і в хорошому настрої. Тому для літнього відпочинку – купити дачну альтанку буде кращим рішенням.

Альтанка встановлюється в саду, в те місце, з якого відкривається чудовий вид, при цьому вона завжди доповнює ваш ландшафтний дизайн, всього садової ділянки, це елемент домашньої розкоші!

Продаж альтанок в Києві

Наш інтернет магазин «Дакора», не просто перепродує дешеві китайські товари. Всі ці альтанки ми робимо самі, на своєму власному виробництві в декількох областях України.

Дерево прекрасний природний матеріал - чистий і екологічний, дерево добре підходить всім людям – бо натуральне!

Тому для нас - продаж дачних альтанок приносить справжнє задоволення від роботи. Ми знаємо що ми виробляємо і знаємо, що ми продаємо, нам за свої товари не соромно, навпаки – ми пишаємося тим, що ми робимо для людей.

Дерево наблизить вас до природи і буде дарувати завжди гарний настрій: навесні, влітку і восени.

Які можуть бути розміри альтанки

Альтанки є в готових стандартних варіантах, розміри 2х2м, 2,5х2,5м 3х3м, 3х4 є й інші варіанти, вони за індивідуальними замовленнями.

Також ви можете можете придбати дачну альтанку в подарунок для своїх друзів, родичів або ділових партнерів. Крім цього ми робимо оригінальні альтанки для дітей, в один і два поверхи, з пісочницею або гіркою каталкою.

Особливість у наших альтанках

У власному будівництві дачних альтанок ми використовуємо деревину з чистих регіонів України. В основному це Полтавський і Вінницький ліс. Ми також використовуємо латунні турбо-гвинти і саморізи. Вони в рази міцніше і надійніше будь-яких інших матеріалів кріплення. Лаки і фарби – тільки на водній основі, ліс висушений до вологості 8%. В основі використовуємо клеєні бруси перетином 100х100, 100х50мм.

Наповнюємо перестінки вагонкою двосторонній, імітацією бруса і бліх-хаузом. Деревина виготовляється згідно ДСТУ 4922:2008

Додаткові опції

При нестандартних розмірах ціна дачних альтанок може збільшуватися. Це в першу чергу залежить від кратності розмірів пиломатеріалів. Є матеріали кратні 3м, 4м і 4,5 м.

- виріб обробляється додатковими септиками і лаками;

- виріб зроблене на замовлення, за вашими індивідуальними розмірами;

- виріб зроблене в комбінованому варіанті сосни, дуба, ясена та інших матеріалів;

- альтанки великих розмірів.

Ми не робимо дачні намети альтанки, робимо тільки дерев'яні альтанки для дачі. Телефонуйте: (068) 386-41-19 замовляйте!