пн-пт 9-18, сб-вс 10-16
Слайд 1
Слайд 1
19500 грн
Слайд 2
Слайд 2
19500 грн
Слайд 3
Слайд 3
19500 грн

Вироби для домашнього затишку

На допомогу садівникові

Тут, Ви можете для себе вибрати - столярні вироби з дерева, зроблені нашими Українськими майстрами, з нашого з Вами - Українського лісу.

Наше підприємство називається «Дакора», ми працюємо в основному для Українських споживачів і замовників. Тут на сайті, ви можете знайти готові (серійні) товари, а також замовити вироби під свої потреби, розміри і бажану якість. Для цього вам необхідно заповнити спеціальну форму на сайті, або зателефонувати за вказаними номерами телефонів.

Хочете купити вироби з натурального дерева? (068) 386-41-19 Телефонуйте!

Для приватних осіб і організацій

Основні наші замовники – це приватні особи, власників заміських будинків і дачних ділянок. Також серед наших замовників є державні підприємства і фірми.

Приймаємо замовлення на вироби з дерева в Києві, Київській області і по Україні. Є практика роботи з замовниками з Канади, Німеччини та Чехії.

Форма оплати: готівкова та безготівкова!

Вам для зручності, при готівковій оплаті – видаємо товарний чек і підписуємо договір.

При безготівковій оплаті, виставляємо вам рахунок, ви оплачуєте його в зручному для вас банку. Мінімальна передоплата становить 70% від загальної вартості товару або послуги.

Платимо податки!

Виробництво

Все що стосується - вироби з дерева на замовлення, проводиться на нашому власному виробництві. У нас є кілька виробничих баз: у Вінницькій, Чернігівській, Житомирській, Полтавській та Київській області. Кожна з цих баз, є невід'ємною одиницею в нашій великій родині «Дакора» - центр.

Обладнання

Використовуємо тільки імпортне обладнання Європейських, Японських і Американських виробників: Metabo, Bosch, Weinig Unimat-217, Hilti, Makita, DeWolt, Sparke. Застосовуємо тунельні сушки для висушування деревини – власної збірки з Європейських комплектуючих. Сушимо до вологості 8-14% в залежності від потреб матеріалу, згідно ДСТУ.

Деревина, фарби, лаки

Вся деревина для нашого виробництва – купується в державних лісгоспах, на аукціонах, згідно чинного занодательства. Відповідно має всі необхідні документи: де був закуплений, сертифікат походження, гігієнічний висновок (висновок).

Фарби і лаки для покриття дерева – тільки на водній основі, Фінського виробництва (Tikkurila) і Прибалтики (Eskaro). В окремих випадках, можемо фарбувати лаками і фарбами на основі алкіду, типу Pinotex Ultra – але це тільки за особистою з вами домовленості.

Персонал

Весь наш персонал, два рази на рік проходить спеціальні навчальні тренінги. Один у постачальників обладнання, другий наш внутрішній, який нам допомагають організувати – наші партнери по роботі, постачальники комплектуючих і фурнітури. Декоративні вироби з дерева вимагають до себе особливого розуміння і уваги!

Офіс – як нас знайти?

Сьогодні наш офіс знаходиться за адресою: Україна, Київ р., Києво-Святошинський р-н, ЖК Софія, вул. Миру 7. Наші співробітники працюють з 9:00 до 18:00 кожен день з понеділка по п'ятницю. Субота і неділя у нас вихідний.

11 років на ринку - чесно і відкрито

Для вас ми працюємо з 1 березня 2006 року. Є свідоцтво про реєстрацію, внесені до єдиного держ. реєстру фірм і організацій України, відкриті всі необхідні для роботи Кведи. Видаємо чеки, складаємо договору, платимо податки!

Де можна подивитися роботу

Ви можете подивитися якість наших робіт у нас в офісі на РК Софія, вул. Миру 7, або на виставковому майданчику в р. Вишневе. За попередньою домовленістю з менеджером, так як це частина виробництва, виставка у нас закрита, та яка у Вишневому. Планується також відкриття виставки готових виробів р. в Макарові, Житомирі, Коростені з 2017 року.

Гарантія 2 роки

На всі свої вироби – ми даємо гарантію 2 роки. Більш детально по кожній групі товарів, ми прописуємо в договорі. Також ви термін своєї гарантії, можете побачити в картці товару при його купівлі, з більш детальним і розширеним описом всіх вхідних в неї опцій.

p.s. Ми завжди думаємо про Вашому і Своє Здоров'я! Всі вироби зроблені фірмою «Дакора» повністю антиалергенні. Екологічно чисті, не містять шкідливих смол, алкід і домішок. Вони абсолютно безпечні для щоденного використання!