Вам потрібно улаштувати підлогу? Тоді треба в першу чергу вибрати який матеріал ви будете стелити.

Яка  буде довжина дошки, товщина і ширина. Якщо на приклад у вас приміщення 3 * 4 то вам оптимально і без відходів підійде 4м дошка для підлоги. Якщо ж у вас приміщення більше або менше тоді потрібно визначиться чи буде робитися укладання дерев'яної підлоги з цільної дошки, або ж стикуватися з частин (укладання дерев'яної підлоги шаховим методом).

Також важливо врахувати товщину дошки підлоги і крок лаг під неї. Чим тонша дерев'яна підлога, тим частіше лягає брус. До прикладу для 35мм, дошки допускається крок від 50 до 90см. Для 20мм рекомендований крок 50см. При укладанні підлоги важливо врахувати товщину дошки, бруса і саму поверхню на яку буде лягати підлога. Так що б після укладання дошки, дерев'яна підлога не виявилася вище рівня порогу дверей.

Після того як ви вибрали потрібний матеріал рекомендується помістити його в будинок або те приміщення де буде проводиться укладання підлоги. Так як деревині потрібно від 2 до 7 днів для акліматизації до мікроклімату приміщення.

Подати заявку на укладання дерев'яної підлоги можна за тел. (068) 386-41-19

Вибір фахівців на дерев'яну підлогу.

Тут головне це освідченість людей, як фахівців даного виду роботи. Наявність спец інструменту (пили торцювальної, лобзика, шуруповерта). Ну і виконання роботи в чітко обумовлені строки. Класично бригада робітників складається з 1 майстра і 1 підсобника але на великих об'ектах  кількість задіяних людей може бути більше. Так як для укладання 500 м підлоги 2 людей буде явно недостатньо, або ж ваша робота буде розтягнута на декілька місяців. У підсумку ви втратите купу часу а вам ще потрібно шліфувати підлогу і покрити його лаком або фарбою.

Дерев'яні підлоги, процес укладання:

У приміщенні в якому іде укладання дерев'яної підлоги, вибирається найвища точка і від неї згідно рівня викладається брус на який буде стелитися підлогу. Важливо врахувати, що якщо приміщення підвальне або ж  знаходиться над підвальним приміщенням то під його лаги обов'язково треба постелити гідроізоляційне покриття. Бажано перед укладанням підлоги представляти планування в кімнаті, щодо меблів та килимового покриття. За рахунок цього можна підібрати на видимих ділянках дошку підлоги з красивою лицьовою частиною, а дошка яка має деякі візуальні дефекти можна потім прикрити меблями. Також варто звернути увагу який плінтус буде змонтований після укладання дошки підлоги. Дерев'яний плінтус може бути вузько стельовий або ж широкий,  може бути стіечка (для цього плінтуса зазори між стінами і дошкою підлоги повинні бути мінімальні так як він має дуже вузький обхват). Якщо стіни приміщення нерівні то краще використовувати м'який пластиковий плінтус який буде краще прилягати до стін і візуально приховає нерівності.

 

Вже коли виконане укладання підлоги і монтажу плінтуса, то робиться шліфовка підлоги,  його вирівнювання та підготовці  до фарбування.

Фарбування дошки підлоги.

Після шліфування безпосередньо починається процес грунтування й фарбування підлоги.

Готову підлогу можна покрити безбарвним лаком або ж з використанням тонера, надати підлозі певний відтінок.

Лак може бути глянсовий, напівматовий або матовий.

Для житлових будинків в яких проводиться укладання підлоги рекомендуємо використовувати лак з затверджувачем на водній основі. Так само важливо врахувати яка кількість людей буде проходити через кімнату. Щоб визначиться з типом використовуваного лаку й кількістю нанесених шарів.

При покритті лаком також потрібно враховувати технічні вимога виробника лаку до поверхні, товщині нанесення і часу висихання лаку перед нанесенням наступного шару.

Телефонуйте до нас (068) 386-41-19 Прямо зараз, укладемо Вашу підлогу ідеально!