Наша фірма виконує покрівельні роботи в Києві та Київській області. Ні для кого не секрет - дах є найважливішим елементом будови будь-якої будівлі. Тому даній дільниці роботи слід приділити особливу увагу, і повірте - це дуже серйозно!

Дізнатися ціни на покрівельні роботи, ви можете за тел (068) 386-41-19 Телефонуйте!

Повна вартість покрівельних робіт залежить від практичної та естетичної сторони майбутньої конструкції. Завдяки даху, можна підкреслити ваш власний стиль, внутрішній дух, положення в суспільстві і характер господаря.

Від чого залежить прайс на покрівельні роботи? У першу чергу це залежить від виду самої конструкції для майбутнього даху, це може бути:

- Звичайна дерев'яна кроквяна система;

- Каркасна дах зроблена з металевих ферм;

- Каркас з металопрофілю;

Власне в Києві покрівельні роботи - це насамперед краса вашого будинку, головний убір дому та захист від зовнішніх атмосферних факторів, дощу, снігу, сонця і холоду. Уявляєте - які навантаження і перепади йдуть на вашу покрівлю? Тому всі роботи потрібно робити правильно і бездоганно! Повірте, немає нічого більш привабливого в зовнішньому вигляді вашого будинку - чим його дах. Це той елемент, який дуже добре видно як з близької відстані, так і з досить великою дистанції.

На сьогоднішній день - розцінки на покрівельні роботи, в більшості Київських фірм приблизно - плюс мінус однакові. Тут набагато більше значення має якість виконуваної роботи, дотримання всіх необхідних норм, допусків і правил в тій чи іншій конструкції даху. Наша компанія Еко Сфера вже 7 років займається даним профілем роботи, для вас ми накопичили багато корисних практичних знань і придбали необхідний досвід, в одній з найскладніших будівельних сфер.

Дізнатися яка ціна на покрівельні роботи? (067) 440-84-14 Прямо зараз!

Що ще входить у вартість покрівельних робіт? Це тип самої кроквяної системи - буде вона односхила, двухскатная або складна багато скатна. Кожна з цих дахів - має свої плюси і практичне використання для кожного окремого випадку.

покрівельними покриттями, може бути:

- металочерепиця;

- Профнастил;

- Фальцева покрівля;

- М'яка покрівля;

- Бітумна черепиця;

- Композитна черепиця;

- Натуральна черепиця.

Що зими ми можемо спостерігати гори снігу, які тиснуть на нашу покрівлю, вага іноді досягає десятки тонн, пам'ятайте про це і довіряйте дану роботу, тільки будівельним фірмам, що мають цей безцінний досвід - тим, хто дає на цю роботу свою гарантію.

Замовляйте покрівельні роботи на нашій фірмі (068) 386-41-19 Телефонуйте!

Результатом роботи - ви будете задоволені!